Galata Business Angels – Mentor Clinic

gba-mentor-clinic

Mayıs ayında Joyfoodz ile Sinaps’e tohum yatırımı yaptığını duyurduğumuz Galata İş Melekleri yeni bir organizasyon ile girişimcilerle buluşuyor. GBA Mentor Clinic adı verilen etkinlik 18 Kasım’da The Marmara Taksim’de düzenlenecek.

Girişimciler, danışmanlarla ve melek yatırımcılarla biraraya getirecek etkinlikte internet ekosisteminin yakından tanıdığı isimler bulunuyor. Galata İş Melekleri Başkanı Emre Kurttepeli, Nevzat Aydın, Uğur Şeker’in de aralarında bulunduğu 25 isim girişimcilerle birebir 20 dakika görüşerek danışmanlık yapacaklar. Katılım250 girişimci ile sınırlı olduğu etkinliğin detaylarına birlikte bakalım.

gba-mentor-clinic

Garanti Bankasının ana sponsor, PayU’nun etkinlik sponsoru olduğu GBA Mentor Clinic’te işini geliştirmek ve internet/mobil teknolojileri alanında ilerlemeyi düşünenlerin girişimciler arandığını belirtelim. 25 danışmandan dilediğiyle 20 dakika boyunca birebir görüşme fırsatını elde edecek. 18 Kasım’da gerçekleştirilecek etkinliğe sadece 250 girişimcinin kabul edileceğini ve dolayısı ile ilgilenenlerin hızlıca http://www.galatabusinessangels.com/gbamentorclinic‘a girerek başvurularını gerçekleştirmesini tavsiye ederim.

Girişimcilerin, yatırımcıların bilgi birikimi ve tecrübelerinden faydalanmaları için önemli bir etkinlik olan GBA Mentor Clinic bir gün sürecek. Saat 10′da başlayıp akşam 6.30′a kadar sürecek etkinlikte girişimcilerle yatırımcılarla tanışmanın haricinde Hande Çilingir ve Alemşah ÖZTÜRK’ten takım kurma ile ilgili sunumu haricinde 11 ayrı konuşmayı da ücretsiz olarak dinleyebilecekler.

 

Kaynak: Webraazi

 

Leave a Reply