Corporate Entrepreneurship Conference

kurumsal-girisimcilik-konferasi-logo

21 Kasım Perşembe günü Harbiye’deki Hilton Oteli’nde düzenlenecek olan etkinlik 9:30′da başlayıp 17:30′da son bulacak.

Kurumsal girişimcilik denildiğinde ülkemizde ilk akla gelen isimlerden biri olan Hüsnü Özyeğin de etkinliğin konuşmacıları arasında. Hatta etkinliğin açılış konuşmasını Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin bizzat yapacak.

Etkinliğin konuşmacıları arasında Hüsnü Özyeğin haricinde danışman ve eğitim olarak kariyerini sürdüren Stefan Lindegaard, Sabancı Holding Sanayi Grubu Başkanı Mehmet Pekarun ve girişimci yazar Neil Fogarty de bulunuyor.

Türkiye’de ve küresel olarak dünyanın çok sayıda ülkesinde son yılların önemli gündem maddelerinden biri olan kurumsal girişimcilik; kurumsal şirketlerin, çalışanlarına girişimci olmaları ve fikirlerini hayata geçirebilmeleri için olanak tanıması anlamına geliyor. Kurumsal girişimcilik konusu; dünyada ve Türkiye’de kurumsal şirketlerin sürdürülebilir büyümedeki yükselen stratejilerinden biri konumunda.

Kurumsal Girişimcilik Konferası bu sene ilk defa düzenlenecek. Ancak ekibin planı, organizasyonun düzenli olarak her yıl düzenlenmesi. Webrazzi olarak Dijital Medya Sponsoru olduğumuz bu etkinlikliğe, kurumsal girişimcilik konusuyla ilgilenen herkesin katılmasını tavsiye ediyoruz.

 

Kaynak: Webrazzi

Leave a Reply