Startup Istanbul

 

16 Mayıs 2013 tarihinde Etohum’un İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere üç büyük şehirde düzenlediği startup etkinliklerinin İstanbul ayağı gerçekleşti. Tüm gün Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşen etkinlik oldukça başarılıydı.

Birçok konuşmacının ağırlandığı Startup İstanbul’un ilk yarısı Pozitif TV’den canlı olarak yayınlandı. Konuşmacılar genellikle Türkiye’nin son yıllarda sıkça duyduğu yatırımcılardan oluşurken günün diğer yarısında ise etkinliğe katılan 10 Startup üçer dakikalık sunumlarla yaptıkları girişimleri katılımcılara anlattılar. Tüm bu programın yanı sıra etkinlikte yaptığı girişimi geliştirmeyi başarmış girişimciler ve deneyimli yatırımcılar konuk olarak ön sıralarda yer aldılar. Böylece gün boyu güçlü bir networking ortamı kurulmuş oldu.

Startup İstanbul’un Çırağan’da yapılıyor olması da şüphesiz ki pek çok açıdan dikkatleri çekti. İyi bir ev sahipliğiyle Çırağan’ın o eşsiz Boğaz manzarasında yapılan etkinlik görsellik açısından da oldukça şıktı.

Sosyal Medyada da gün boyu etkinliğe olan ilgi oldukça yüksekti. Yapılan yorumlarla da aktif şekilde etkinliğe katılım sağlayamayan pek çok takipçiden de tam not alan Startup İstanbul, Etohum farkıyla yapılan başarılı etkinliklerinden biri oldu.

Leave a Reply